Zažij svůj obchod

16.06.2024

Zažij svůj obchod!

Třeba jen na jeden den. Také vás někdy napadlo mít vlastní obchod? Máte produkt, který byste rádi představili a nabídli k prodeji? U nás si můžete pronajmout krám třeba jen na jeden den. Budou vám k dispozici i další historické prostory pro prezentaci. Výhodou je i možnost propojení s uzavřeným dvorem a zahradou.

Vždy mě lákala představa prodávat ve vlastním obchůdku. Hodně stará vzpomínka je na sen o šicí dílně spojené s krámem, kde by se vyrobené věci rovnou prodávaly. Vzpomínám si, že jsem podobný obchod navštívila při některém z našich výletů a starý sen se mi připomněl. Ostatně dříve takto prodej běžně fungoval. Řemeslník bydlel s celou rodinou v domě, ve kterém současně provozoval živnost a také prodával. Nebylo tomu jinak ani na Pekárně.

U pekařů byla potřeba bydlet se svými pomocníky hned vedle pekárny ještě větší. Pekařova práce probíhá v noci a časně ráno, tak bydlení v místě provozu je velkou výhodou. A prodej od pece se nabízí. Pro čerstvé pečivo si všichni rádi přijdou.

Už jsem za naším pultem stála a věřte, že je to zážitek. Stojíte na místě, kde se prodávalo už před více než 100 lety. Prošlapaná cestička za pultem o tom svědčí. Blízký kontakt se zákazníkem, okamžitá odezva, a často i pochvala, potěší.

Nebo máte vlastní plán? Pomůžeme vám plnit sny. Kontaktujte nás a domluvíme se.

Cena pronájmu dle dohody již od 1 000Kč. Rozsah pronajaté plochy podle vaší volby.